Kurumsal

GÜRSU GRUP SU ARITMA SİSTEMLERİ
Başarımız ve Şirket Geçmişimiz.

miato-akilli-cam-su-tanki-kurumsal-image-x1
miato-akilli-cam-su-tanki-kurumsal-image-x2

Hakkımızda

Su artıma sistemleri başlığı altında çıktığımız bu yolda bizi rakiplerimizden üstün kılan yegâne özellik, insanın en önemli tüketim ihtiyacı olan suyun önemini çok iyi biliyor olmamızdır. Doğadan ilham alarak çağımızın ihtiyaçlarını çok iyi analiz ediyor ve geleceğimizi buna göre şekillendiriyoruz.
Günden güne artan içme suyu ihtiyacını, yaptığı işin önemini kavramış çalışanlarımız ile birlikte günümüzün son teknoloji üretim araçlarını harmanlayarak, yeteneklerimizi evsel arıtma araçları geliştirmeye adadık. Çocuklarımızın ve insan neslinin daha sağlıklı büyümesi açısından ne kadar değerli bir iş yaptığımızı biliyoruz. Bu bizlerin sağlıklı bir gelecek kurarken motivasyonumuzu arttıran en temel unsurdur.
Global arenada saygıdeğer bir marka olma yolunda emin adımlarla büyürken bir taraftan kendi bünyemizde geliştirdiğimiz ileri teknoloji üretim sistemlerinin yanı sıra kullanacağınız cihazların sizlere kolaylık sağlaması açısından üzerinde çalıştığımız araştırma faaliyetleri devam etmektedir.
Araştırma ve geliştirme faaliyetleri sırasında mevcut kalitemizden ödün vermeyerek her zaman daha kalitelisini sizlere sunmak asli üretim prensibimizdir.

Misyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler üreten, Su Arıtma Sistemlerinde Türkiye’nin yanı sara tüm Dünyada’da tüketiciler ile buluşturup keyifle tüketeceği arıtma suyu’nu sunarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen bir marka olmak.
Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak. Koşulların gerektirdiği esneklik ve seri olma yeteneğine sahibiz.

Vizyonumuz

Su Arıtma sektöründe her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak.
Doğru, kaliteli ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.
Profesyonelliğimiz ve uzmanlığımız ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamakla kalmayıp, daha fazlasını vermek için sürekli mükemmeli aramak.

miato-akilli-cam-su-tanki-kurumsal-image-x3
miato-akilli-cam-su-tanki-kurumsal-image-x4

Gürsu Grup Su Arıtma Sistemleri

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak için Bize Ulaşabilirsiniz.